Alt du trenger – samlet i én pakke
I stedet for å sette sammen løsningen komponent for komponent får du her en komplett pakke utviklet med brøytebilens arbeidsmiljø i fokus, alt til en uslåelig pris!
Pakken gir deg:
- Bedre sikt under krevende vinterforhold
- Effektiv belysning av vei, plog og arbeidsområde
- Redusert problem med is på vindusviskerne
- En ryddig og profesjonell lysinstallasjon
- Komponenter satt sammen for profesjonell vinterdrift
Gjør brøytebilen klar for vinteren med en komplett løsning for lys, sikt og effektivt arbeid.
INKLUDERT I PAKKEN:
1 stk TRUX LYKTERAMPE FOR PLOGBELYSNING

Ekstralysbøyle designet spesielt for biler i brøyting. Det er godt med plass til plogbelysning, i tillegg til ekstralys. Denne bøylen passer på R og S biler i brøyting. P, G og XT bør benytte H24-5 for ikke å komme i konflikt med plogskjæret.

Briod brøytelys/hovedlys LED med nærlys, fjernlys og parklys med varme i glasset. (Automatisk varmeelement som kobler seg inn ved 4 grader C.) Leveres med blinklys som kan festes på sidene eller i overkant på lampen.
- Leveres med 6-pin DT-kontakt bak, motpart følger med
- Hovedlykten er designet for både høyre og venstre side
- Kelvin: 5700
- Nærlys 1800LM, 163m, 1 lux. 12V/1,7Amp
- Fjernlys 3600LM, 280m 1 lux.12V/3,8 Amp
2 stk ELEKTRISK OPPVARMET VINDUSVISKER 24V
IceFree elektrisk oppvarmet vindusvisker for lastebil og 24V. Viskerne har en elektrisk varmesløyfe rundt viskerbladholderen,dette gjør at snøen smelter, samtidig som den holder viskergummien myk.
De er enkle og montere, kobles til strøm, og opereres med en egen bryter. Det anbefales å bruke viskeren i kombinasjon med tidsrele
- elektrisk varme
- 24v
- hindrer uttørking av bladet
- finnes med tidsrele
TILVALG:
2 stk LAZER SENTINEL "HIGHLINE" GEN 2 med parklys*
- 17 020 Lumen
- Antall LED: 32
- Med parklys
- Sort eller hvitt hus
- Lux 12,5%*
- Lysbilde: Wide
*med E- boost frakoblet
